• Ważna informacja

Arcybiskup Marek Jędraszewski odwołał udzieloną w marcu dyspensę zwalniającą z udziału we Mszy św. niedzielnej. Od tej niedzieli (Uroczystość Zesłania Ducha Świętego) z dyspensy nadal korzystać mogą jedynie osoby:

a) osoby w wieku 65 lat i więcej,

b) osoby z objawami infekcji (kaszel, katar, podwyższona temperatura, itp.),

c) osoby, które czują obawę przed zarażeniem.

• Porządek Mszy św. - WAKACJE

2020-07-01

Do końca wakacji w naszym kościele obowiązuje zmieniony porządek Mszy św. niedzielnych, które są co godzinę, czyli o 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00 i 13.00. Po południu o godz. 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 i 20.00. Wszystko po to, by jak największa liczba osób mogła uczestniczyć w liturgii i przyjąć Komunię św. W związku z tym wypominki są po Mszach św. począwszy od godz. 7.00 po jednej tajemnicy. Po południu bez zmian. Nabożeństwo w niedziele będzie zaraz po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy do systematycznego udziału we Mszy św.

• Katechezy dla narzeczonych - 2020 r.

30.05.2020

Termin najbliższych katechez dla narzeczonych to 22-23 sierpnia. Zapisy możliwe są jedynie telefonicznie: nr 691 94 74 74. Można też zapisać się wysyłając sms z podaniem imion, nazwisk i terminu. Zapis jest skuteczny po otrzymaniu potwierdzenia. Zapraszamy.

Spotkania mają miejsce w budynku ul. Mickiewicza 7, II piętro (budynek oliwkowy nad sklepem chińskim).

• Cmentarz parafialny w internecie

2017-10-02

Już od 2 października dostępna jest strona internetowa cmentarza parafialnego. Należy wpisać w wyszukiwarkę adres: chrzanow.polski-cmentarz.com i w bardzo łatwy sposób można odnaleźć zmarłych, których ciała zostały pochowane na naszym cmentarrzu. Tu też można zapalić symboliczny znicz oraz sprawdzić stan grobu i dzierżawy. Zapraszamy do korzystania też z wersji mobilnej.

• Pomoc dla poszkodowanych

2019-07-01

Na prośbę ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego w niedzielę 5 lipca po każdej Mszy św. będzie można złożyć do puszki przy wyjściu z kościoła dar pieniężny na pomoc dla rodzin poszkowanych na terenie naszej archidiecezji przez występujące w ostatnich tygodniach podtopienia. Serdeczbie dziękujemy za każdy dar. Bóg zapłać w imieniu potrzebujących pomocy.

• Poradnia rodzinna - uwaga: ważne zmiany

2020-06-30

Poradnia rodzinna dla narzeczonych czynna jest już od 22 czerwca. Nowe godziny dyżuru w poradni od lipca 2020: poniedziałek i środa: w godz. 18.00 - 19.00. Sobota: 9.00 - 10.00.

W wymienione powyżej dni narzeceni mogą korzystać z poradni jedynie po wcześniejszej rejestracji na stronie diecezji krakowskiej, gdzie znajdziemy procedurę zapisu w wybranym terminie i miejscu. Niestety bez wcześniejszej rejestracji korzystanie z poradni będzie niemożliwe. Jest to rozwiązanie przyjęte w całej diecezji krakowskiej od 22 czerwca tego roku.