• Pan zmartwychwstał. Alleluja.

Zmartwychwstały Pan jest razem z nami. Poprzez liturgię, w słowie i Eucharystii żywy Jezus, nasz Zbawiciel wciąż do nas przychodzi, by wskazywać drogę pośród bezdroży naszych czasów i karmić Chlebem Życia, gdy wokół wiele zatrutych idei. Idąc za Zmartwychwstałym niech każdy z nas dojdzie do swego zmartwychwstania. Radujmy się, bo żywy Pan na tej drodze jest z nami. Alleluja.

• Triduum paschalne za nami - wyrażamy naszą wdzięczność

2016-01-03

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – W atmosferze radości przeżywamy zwycięstwo naszego Pana Jezusa Chrystusa, który pokonał nasz grzech i dał nam łaskę wiary. Dziękując przede wszystkim za chrzest i Eucharystię, starajmy się je doceniać i jak najdłużej trwać w łasce uświęcającej. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy przez dni Triduum paschalne, tj. Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę trwali na modlitwie w kościele. Bóg zapłać za wielkoczwartkowe życzenia z okazji ustanowienia przez Jezusa Sakramentu Kapłaństwa.

• Majówka u św. Mikołaja

2017-04-25

21 maja będziemy przeżywać kolejną Majówkę u św. Mikołaja. Na terenie Fundacji im. Brata Alberta przy ul. Kościuszki w Chrzanowie (w roku św. Brata Alberta) będziemy mogli się wspólnie spotkać, by w radości i rodzinnie spędzieć niedzielne popołudnie. Zapraszamy do współpracy w przygotowaniu tego wydarzenia. Przede wszystkim poszukujemy nadal sponsorów i fundatorów fantów na loterię fantową. Razem przygotujmy ten czas przy okazji wspomagając potrzebujących.

• Poradnia rodzinna

2016-05-22

Uwaga - narzeczeni i małżonkowie. Od czerwca następuje zmiana w funkcjonowaniu naszej poradni rodzinnej. Poradnia nadal czynna będzie trzy razy w tygodniu, to jest w poniedziałek w godz. 18.00 - 19.00; w środę podobnie w godz. 18.00 - 19.00 i w sobotę w godz. 11.00 - 12.00. Nie będzie poradni w piątek. We wszystkie dni zapraszamy narzeczonych, którzy najczęściej korzytają z poradni. Małżonków zapraszamy przede wszystkim w środę.

• Pielgrzymka do Fatimy - 100-lecie objawień

2016-12-05

Wraz z biurem podróży TRAVELLER zapraszamy na samolotową pielgrzymkę do Fatimy 3 - 10 czerwca 2017 r. W programie Fatima, Santiago de Compostela, Lizbona, Alcobaca, Batalha, Nazare. Pilegrzymka poiłączona z wypoczynkiem nad oceanem. Cena 2000 zł + 500 euro. Szczegółowe informacje biurze ul. Sienkiewicza 11 (w Chrzanowie) lub na stronie: www.traveller-it.pl

• Stulecie objawień fatimskich

2017-04-25

Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Fatimskich, które są odprawiane w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini (parafia księży Salwatorianów) - najbliższe nabożeństwo 13 maja o godz. 21.00. To nabożeństwo jest związane też z 20-tą rocznicą koronacji figury Matki Bożej - zarazem 20-tą rocznicą powstania sanktuarium.

• Warsztaty komunikacji dla narzeczonych

2017-03-20

Zapraszamy na warsztaty komunikacji małżeńskiej dla narzeczonych. Temat warsztatów: Rozwiążmy ten konflikt - 28 maja (niedziela) 2017 r. od godz. 10.00. Konieczne są wcześniejsze zapisy ( tel. 691 94 74 74).

• Katechezy dla narzeczonych

2016-01-22

Kolejne katechezy weekendowe dla narzeczonych odbędą się 17 i 18 czerwca 2017 r. Zapraszamy. Również kolejne warsztaty komunikacji małżeńskiej - najbliższe w niedzielę 28 maja od godz. 10.00. Spotkania mają miejsce w budynku ul. Mickiewicza 7. II piętro.