Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:  



A A A

Plan kolędy

Plan kolędy 2017/2018

 

27 grudnia

środa

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Sądowa 1 – numery 46-90 i domy prywatne

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Grunwaldzka 1

Ks. Jakub

15.00

ul. Sądowa 1 – numery 1-45

Ks. Mariusz

15.00

ul. Sądowa 2

Dk. Bartłomiej

15.00

Kancelaria + nowenna

28 grudnia

czwartek

Ks. Proboszcz

15.00

Świętokrzyska 21 i Berka Joselewicza

Ks. Krzysztof

15.00

Al. Henryka 52 a i 59

Ks. Jakub

15.00

Świętokrzyska, n-ry parzyste od Rynku

Ks. Mariusz

15.00

Grunwaldzka domy prywatne od Świętokrzyskiej parzyste i z powrotem nieparzyste

Dk. Bartłomiej

15.00

Świętokrzyska, n-ry nieparzyste od Rynku

29 grudnia

piątek

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Grunwaldzka 1a, 3, 22

Ks. Krzysztof

15.00

Kadłubek: domy prywatne od Rynku n-ry parzyste i z powrotem n-ry nieparzyste

Ks. Jakub

15.00

ul. Norwida i Orzeszkowej

Ks. Mariusz

15.00

Kroczymiech domy prywatne od lasu do leśniczówki

Dk. Bartłomiej

15.00

Kroczymiech bloki w kolejności: G, F, E, D, C, B, A

2 stycznia

wtorek

Ks. Proboszcz

15.00

29 listopada 23

Ks. Krzysztof

15.00

29 listopada parzyste od Rynku do Chechła

Ks. Jakub

15.30

29 listopada nieparzyste od Rynku do Chechła i Słoneczna

Ks. Mariusz

15.30

ul. Osiedle Robotnicze i Winna

Dk. Bartłomiej

15.00

29 listopada 25

3 stycznia

środa

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Kościuszki n-ry nieparzyste i Dąbrowskiego

Ks. Krzysztof

15.00

---

Ks. Jakub

16.00

ul. Kościuszki n-ry parzyste

Ks. Mariusz

15.00

---

Dk. Bartłomiej

15.00

---

4 stycznia

czwartek

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Focha n-ry nieparzyste od Oświęcimskiej

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Focha n-ry parzyste od Al. Henryka

Ks. Jakub

15.00

ul. Mickiewicza

Ks. Mariusz

15.30

ul. Focha n-ry parzyste od Oświęcimskiej

Dk. Bartłomiej

15.00

---

5 stycznia

piątek

Ks. Proboszcz

15.00

Kochanowskiego 1 i 2

Ks. Krzysztof

15.00

---

Ks. Jakub

15.00

---

Ks. Mariusz

15.00

---

Dk. Bartłomiej

15.00

ul. Kościuszki blok nr 4

6 stycznia

sobota

Ks. Proboszcz

14.00

Śląska od ronda n-ry nieparzyste

Ks. Krzysztof

14.00

---

Ks. Jakub

14.00

Śląska od ronda n-ry parzyste

Ks. Mariusz

14.00

---

Dk. Bartłomiej

14.00

Śląska od placu Tysiąclecia do ronda parzyste i nieparzyste wraz blokiem nr 15

7 stycznia

niedziela

Ks. Proboszcz

14.00

---

Ks. Krzysztof

14.00

---

Ks. Jakub

14.00

---

Ks. Mariusz

14.00

Ul. Paderewskiego i Brzechwy

Dk. Bartłomiej

14.00

ul. Konopnickiej

8 stycznia

poniedziałek

Ks. Proboszcz

15.00

---

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Krasickiego 1 i 2

Ks. Jakub

15.00

ul. Piłsudskiego 23

Ks. Mariusz

15.00

ul. Piłsudskiego 6

Dk. Bartłomiej

15.00

ul. Piłsudskiego 11

9 stycznia

wtorek

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Piłsudskiego domy prywatne parzyste i nieparzyste

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Porazińskiej

Ks. Jakub

15.00

---

Ks. Mariusz

15.30

ul. Kopernika 1 i 3

Dk. Bartłomiej

15.00

ul. Jagiellońska n-ry parzyste i z powrotem nieparzyste

10 stycznia

środa

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Łowiecka

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Kopanina od Matyldy i Podleśna

Ks. Jakub

16.00

ul. Kadłubek 30

Ks. Mariusz

15.00

---

Dk. Bartłomiej

15.00

---

11 stycznia

czwartek

Ks. Proboszcz

15.00

Al. Henryka nieparzyste od Starej Huty w górę wraz z nr 61 do nr 35

Ks. Krzysztof

15.00

Al. Henryka parzyste od Starej Huty w górę

Ks. Jakub

15.00

Al. Henryka nieparzyste od ul. Mickiewicza w dół

Ks. Mariusz

15.30

Al. Henryka parzyste od ul. Mickiewicza

Dk. Bartłomiej

15.00

---

12 stycznia

piątek

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Wańkowicza

Ks. Krzysztof

15.00

---

Ks. Jakub

15.00

---

Ks. Mariusz

15.00

ul. Iwaszkiewicza

Dk. Bartłomiej

15.00

ul. Matejki, Garncarska, Krakowska i Rynek

13 stycznia

sobota

Ks. Proboszcz

10.00

Stara Huta, n-ry parzyste od Al. Henryka

Ks. Krzysztof

10.00

Słowackiego od Al. Henryka n-ry parzyste i z powrotem n-ry nieparzyste

Ks. Jakub

10.00

Stara Huta, n-ry nieparzyste od Al. Henryka oraz Miła i Zbożowa

Ks. Mariusz

10.00

Ul. Balińska, n-ry nieparzyste i z powrotem parzyste oraz Niecała i Piaskowa

Dk. Bartłomiej

10.00

ul. Sokoła n-ry nieparzyste od Słowackiego i z powrotem parzyste

14 stycznia

niedziela

Ks. Proboszcz

14.00

Ul. Lenartowicza, Kasprowicza i Baczyńskiego

Ks. Krzysztof

14.00

ul. Grzybowskiego

Ks. Jakub

14.00

---

Ks. Mariusz

14.00

---

Dk. Bartłomiej

14.00

ul. Sienna, Przybosia, Makuszyńskiego i Wyspiańskiego

15 stycznia

poniedziałek

Ks. Proboszcz

15.00

---

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Kadłubek 24 B i później 24 A klatka II

Ks. Jakub

15.00

ul. Kadłubek 30 D i później 30 C klatka II

Ks. Mariusz

15.00

ul. Kadłubek 30 A

Dk. Bartłomiej

15.00

ul. Kadłubek 30 B i później 30 C klatka I

16 stycznia wtorek

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Kadłubek 22 A od n-ru 1

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Kadłubek 22 A od n-ru ostatniego

Ks. Jakub

15.00

---

Ks. Mariusz

15.30

ul. Kadłubek 30 E

Dk. Bartłomiej

15.00

ul. Kadłubek 22 i później 24 A klatka I

17 stycznia

środa

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Wojska Polskiego 5

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Wojska Polskiego domy prywatne i bl. 12, 23, 25

Ks. Jakub

16.00

ul. Wojska Polskiego 2 i 4

Ks. Mariusz

15.00

---

Dk. Bartłomiej

15.00

---

18 stycznia czwartek

Ks. Proboszcz

15.00

29 listopada 28 B klatka II i 28 C

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Oświęcimska 2 klatka I

Ks. Jakub

15.00

ul. 29 listopada 28 A i 28 B klatka I

Ks. Mariusz

15.30

ul. Wojska Polskiego 3

Dk. Bartłomiej

15.00

---

19 stycznia piątek

Ks. Proboszcz

15.00

ul. Oświęcimska 2 klatka II

Ks. Krzysztof

15.00

---

Ks. Jakub

15.00

ul. Oświęcimska 2 klatka III

Ks. Mariusz

15.00

Wojska Polskiego 6 i 8

Dk. Bartłomiej

15.00

ul. 3 Maja domy prywatne i blok nr 11

20 stycznia sobota

Ks. Proboszcz

10.00

---

Ks. Krzysztof

10.00

ul. Oświęcimska – od lasu numery parzyste

Ks. Jakub

10.00

ul. Oświęcimska – od Ronda numery nieparzyste

Ks. Mariusz

10.00

ul. Oświęcimska – od Ronda numery parzyste

Dk. Bartłomiej

10.00

ul. Oświęcimska – od lasu numery nieparzyste

21 stycznia niedziela

Ks. Proboszcz

14.00

---

Ks. Krzysztof

14.00

---

Ks. Jakub

14.00

ul. Jordana 8 od n-ru ostatniego

Ks. Mariusz

14.00

---

Dk. Bartłomiej

14.00

ul. Jordana 8 od n-ru 1

22 stycznia poniedziałek

Ks. Proboszcz

15.00

---

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Jordana 2 klatka I

Ks. Jakub

15.00

ul. Jordana 2 klatka II

Ks. Mariusz

15.00

ul. Jordana 6 klatka I

Dk. Bartłomiej

15.00

ul. Ogrodowa i Dobczycka

23 stycznia wtorek

Ks. Proboszcz

15.00

---

Ks. Krzysztof

15.00

ul. Jordana 4 klatka I

Ks. Jakub

15.30

---

Ks. Mariusz

15.30

ul. Jordana 6 klatka II

Dk. Bartłomiej

15.00

ul. Jordana 4 klatka II

27 stycznia sobota

Ks. Proboszcz

10.00

---

Ks. Krzysztof

10.00

---

Ks. Jakub

10.00

---

Ks. Mariusz

10.00

ul. Jordana 12 i domy prywatne

Dk. Bartłomiej

10.00

ul. Podwale i Głowackiego

 

statystyka