XX Niedziela zwykła

18 sierpnia 2019 r.

Jest XX Niedziela zwykła. Jest to trzecia niedziela miesiąca – o godz. 17.45 zapraszamy na koronkę do Bożego miłosierdzia.

W tym tygodniu obchodzimy: we wtorek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła; w środę św. Piusa X, papieża; w czwartek NMP Królowej; w piątek św. Róży z Limy, patronki przedwojennego przedszkola w Chrzanowie; w sobotę święto św. Bartłomieja, apostoła.

Nadal zachęcamy, by skorzystać z propozycji chrzanowskiego MOKSiR-u i zobaczyć bardzo wartościowy film poświęcony najbardziej znanemu współczesnemu świętemu – o. Pio. Więcej szczegółów w biuletynie NICOLAUS.

Naszą modlitwą obejmujemy chorych naszej parafii oraz solenizantów i osoby przeżywające jubileusze. Niech dobry Bóg darzy swym błogosławieństwem. Polecajmy te osoby, także nas samych, naszych bliskich i wszystkich wyjeżdżających na wakacyjny wypoczynek wstawiennictwu św. Michała Archanioła.