Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:  A A A

OGŁOSZENIA

XXIV Niedziela Zwykła

15 września 2019 r.


Jest XXIV Niedziela Zwykła. Jest to trzecia niedziela września – o godz. 17.45 zapraszamy na koronkę do Bożego miłosierdzia.


Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w sobotniej modlitwie Polska pod krzyżem w naszym kościele.


W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek św. męczenników Kroneliusza i Cypriana; we wtorek św. Roberta Bellarmina; w środę święto św. Stanisława Kostki; w czwartek św. Januarego; w piątek św. Andrzeja i Pawła oraz Towarzyszy, męczenników z Korei; w sobotę święto św. Mateusza.


We wtorek przypada dzień imienin ks. Roberta, któremu składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa w posłudze kapłańskiej w naszej parafii. Dziękując za pracę ks. Roberta będziemy się modlić w jego intencji w środę na nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i na Mszy św. w następną niedzielę o godz. 11.30.


We wtorek zapraszamy na dodatkową Mszę św. o godz. 16.00 w 80. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę. Msza św. będzie w intencji Ojczyzny i za pomordowanych na wschodzie – zamówiona przez p. Zbigniewa Mazura, dyrektora Muzeum w Chrzanowie.


Również we wtorek spotkanie Mężczyzn św. Józefa o godz. 19.00.


W czwartek rozpocznie się Kurs ALPHA. Przez kolejne tygodnie o godz. 18.30 spotykamy się w domu parafialnym, by zastanawiać się nad fundamentami naszej wiary. Spotkania alfowe otwarte są dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy.


W tym tygodniu jest trzeci piątek miesiąca – nabożeństwo do Bożego miłosierdzia będzie wieczorem: o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, następnie Msza św. i koronka do Bożego miłosierdzia oraz modlitwa uwielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie.


W ostatnich dniach do wieczności odeszli śp. Andrzej Tutaj, Stanisława Zapart i Cecylia Górka. Módlmy się o ich wieczne zbawienie: Wieczny odpoczynek…


Naszą modlitwą obejmujemy chorych naszej parafii oraz solenizantów i osoby przeżywające jubileusze. Niech dobry Bóg darzy swym błogosławieństwem. Polecajmy te osoby, także nas samych i naszych bliskich wstawiennictwu św. Michała Archanioła…


 

 

statystyka