XXV Niedziela Zwykła

19 września 2021 r.

Jest XXV Niedziela Zwykła. O 17.45 nieszpory niedzielne.

W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Męczenników z Korei; we wtorek święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty; w środę bł. Bernardyny Jabłońskiej; w czwartek św. o. Pio.

W poniedziałek o 19.00 spotkanie Mężczyzn św. Józefa oraz również o 19.00 osób przygotowujących się do zawierzenia św. Józefowi.

Ks. Robert zaprasza kandydatów na ministrantów na spotkanie w piątek o godz. 16.00 w kościele.

Z kolei grupa młodzieżowa z naszej parafii zaprasza młodych począwszy od szóstej klasy szkoły podstawowej spotkania wspólnoty oazowej w piątki o 18.30 w salkach parafialnych.

Dziękujemy uczestnikom pogrzebu śp. Stanisławy Danielkis, którzy zamiast kwiatów złożyli dar na hospicjum w wysokości 650 zł. Bóg zapłać.

Msze święte od pielgrzymów do Kalwarii zostaną odprawione w par. św. Rodziny 22 września,6 października i 6 stycznia.

Ks. Arcybiskup prosi o materialne wsparcie duszpasterstwa młodzieży, dlatego za tydzień można będzie złożyć do puszki ofiarę na cel, z której część pozostanie w parafii, część w dekanacie, a część przekazana zostanie do diecezji.

W ostatnich dniach do wieczności odeszły śp. Halina Filipczyk i Stanisława Danielkis. Módlmy się o ich wieczne zbawienie oraz za naszych bliskich zmarłych.

Naszą modlitwą obejmujemy chorych naszej parafii oraz solenizantów i osoby przeżywające jubileusze. Niech dobry Bóg obficie darzy wszystkich swym błogosławieństwem, a Maryja i nasz patron św. Mikołaj wypraszają potrzebne łaski. Polecajmy się wstawiennictwu św. Józefa.