WAŻNE!

 

Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:  A A A

OGŁOSZENIA

 

II Niedziela Zwykła

19 stycznia 2020 r.


Jest Druga Niedziela Zwykła. O godz. 17.45 koronka do Bożego miłosierdzia, ponieważ jest to trzecia niedziela miesiąca.

W tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek wspomnienie św. Sebastiana; we wtorek św. Agnieszki, męczennicy; w piątek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła.

Rozpoczął się tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. O tej intencji starajmy się pamiętać w naszej codziennej modlitwie.

22 stycznia, w środę, o godz.19.00 zapraszamy na wykład p. dr Marii Miduch. Będziemy się zastanawiać, co Pan Jezus mówi do nas w przypowieściach. Spotkanie odbędzie się w budynku parafialnym przy ul Mickiewicza.

Zapraszamy na kolejny kurs ALFA, który ma służyć pogłębieniu wiary. To dobra metoda, by zastanowić się nad tym, jak biegnie nasze życie. Cały kurs to 12 spotkań dotyczących podstawowych zagadnień naszej wiary. To nie tylko teoria, ale przede wszystkim doświadczenie wspólnoty Kościoła. Serdecznie zapraszamy. Warto zachęcić także inne, znane nam osoby. Dodatkowe informacje dostępne są w biuletynie i na stronie internetowej alfy chrzanowskiej. Początek kursu w czwartek 6 lutego o godz. 18.30.

Zgodnie z prośbą ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, za tydzień po każdej Mszy można będzie złożyć ofiarę na pomoc dla mieszkańców zniszczonej wojną Syrii. Bóg zapłać za każdy dar.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Chrzanowie, Al. Henryka 43, uprzejmie informuje, iż trwają zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły do I klasy na rok szkolny 2020/2021. Wszelkie informacje dotyczące zgłoszenia dzieci do szkoły oraz organizacji nauki w szkole można uzyskać telefonicznie lub osobiście w sekretariacie i u dyrekcji szkoły. Karty zgłoszenia dziecka do klasy I dostępne są w sekretariacie szkoły oraz na stronie internetowej. Ze względów organizacyjnych prosimy Rodziców o dopełnienie obowiązku zgłoszenia dziecka do szkoły w najbliższym czasie. Więcej szczegółów biuletynie.

Do wieczności w ostatnich dniach odeszła: śp. Jolanta Tomczyk. Módlmy się o jej wieczne zbawienie…

Dobremu Bogu polecamy nas tu obecnych, naszych bliskich, solenizantów, osoby przeżywające jubileusze oraz wszystkich odwiedzanych z wizytą kolędową, wzywając wstawiennictwa św. Michała Archanioła…


 

 

statystyka