Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:  



A A A

INTENCJE

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK (28 VII)

 

Wspomnienie św. Sarbeliusza Mahklufa, prezbitera

 

 

6.30 + Czesława (w 14. rocznicę śmierci) i Stanisław Morawscy

 

8.00 + Edward Zawada (od córek i syna)

 

15.00 Nabożeństwo do Bożego miłosierdzia

 

18.00 + Mateusz Jarczyk (od sąsiadów Ireny Dudzik i Ziębińskich)

 

 

 

SOBOTA (29 VII)

 

Wspomnienie św. Marty

 

 

6.30 + Ryszard Studniarek (od rodziny Byrskich i szwagra Mariana z rodziną)

 

8.00 + Czesław Dyduch

 

18.00 + Janina i Józef Mucha (od córek z rodzinami)

 

 

 

 

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA (30 VII)

 

Wspomnienie św. Piotra Chryzologa , biskupa i doktora Kościoła

 

 

6.40 GODZINKI KU CZCI NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

 

7.00 + Piotr i Anna Mączka i ich rodzice

 

8.30 + Maria Zając i rodzice

 

9.30 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

 

10.15 + Władysława, Władysław i syn Władysław

 

11.30 + Barbara Starzycka (w 3. rocznicę śmierci)

 

13.00 + Stefan i Czesława Resler (w 7. rocznicę ich śmierci)

 

15.45 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

 

16.00 + ks. Aleksander Kruczek (od sąsiadów z ul. Grzybowej 6, klatka IV)

 

17.45 Nabożeństwo

 

18.15 + Wanda Rokicka (od Stanisławy i Józefa Put)

 

20.00 Za Parafian

 

21.00 APEL JASNOGÓRSKI

 

 

 

PONIEDZIAŁEK (31 VII)

 

Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

 

 

6.30 + Ryszard Studniarek (od córki Zdzisławy i córki Marzeny)

 

8.00 + Ludwik i Genowefa Pyzio w 21. i 3. rocznicę śmierci (od syna Tadeusza, żony i wnuczki)

 

18.00 + Mateusz Jarczyk (od logistyków)

 

 

 

WTOREK (1 VIII)

 

Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła

 

 

6.30 + Ryszard Studniarek (od przyjaciół Marzeny z pracy)

 

8.00 + Jan Ciseślicki (od kuzynów Zdziska i Sławka z Przysietnicy)

 

18.00 + Mateusz Jarczyk (od fakturzystek)

 

 

 

ŚRODA (2 VIII)

 

Wspomnienie św. Euzebiusza z Vercelli, biskupa

 

Wspomnienie św. Piotra Juliana Eymarda, prezbitera

 

Wspomnienie bł. Augusta Czartoryskiego

 

 

6.30 + Ryszard Studniarek (od Janiny i Macieja Szymańskich z Hałcnowa)

 

8.00 Dziękczynna w 55. rocznicę urodzin Doroty z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej oraz o zdrowie

 

17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

18.00 W intencji próśb i podziękowań składanych podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

W intencji ofiarodawców naszej Parafii

 

O łaskę żywej wiary

 

O Boże błogosławieństwo dla organizatorów i uczestników kursu ALFA w trzebińskim więzieniu, szczególnie o łaskę wiary dla skazanych

 

+ Kazimierz Świętek (od rodziny Wiktorów)

 

+ Jan, Janina i Józef

 

+ Maria Jolanta Ciapała (od Haliny z mężem i córkami)

 

+ Urszula Škara (od męża i córki z rodziną)

 

 

 

CZWARTEK (3 VIII)

 

I-szy czwartek miesiąca – dzień wdzięczności za Eucharystię

 

i modlitwy o powołania do kapłaństwa

 

 

6.30 + Józef Kowalski w 49. rocznicę śmierci, żona Antonina, córka Janina, syn Józef oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

 

 

 

 

 

 

8.00 W intencji Kapłanów naszej parafii o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz
o powołania Kapłańskie (od Róży św. Karola Boromeusza)

 

18.00 + Maria cholewa (od siostrzeńca Edwarda z rodziną)

 

 

 

PIĄTEK I-szy miesiąca (4 VIII)

 

Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera

 

 

6.30 + Alina Fudała (od wnuka Damiana)

 

8.00 Wynagradzająca za grzechy świata (od Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ)

 

12.00 + Marianna Kępka

 

15.00 Nabożeństwo do Bożego miłosierdzia

 

16.00 + Jacek Bobak (od rodziny Strzelichowskich i Łaskudów)

 

18.00 + Tadeusz Tomaszkiewicz i Roman Sieprawski

 

 

 

SOBOTA (5 VIII)

 

Rocznica poświecenia rzymskiej Bazyliki Najświętszej Maryi Panny

 

 

6.30 + Ryszard Studniarek (od Urszuli, Edwarda Matura)

 

8.00 + Mateusza Jarczyk (od magazynierów firmy BLACH–PROFIL z Grojca)

 

18.00 + Alicja Bibrzycka

 

 

 

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA (6 VIII)

 

ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

 

 

6.40 GODZINKI KU CZCI NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

 

7.00 + Janina i Władysław Bzdyl; Waleria i Józef Zastawniak; Jadwiga i Jan Potejko

 

8.30 + Mateusz Jarczyk (od koleżanek i kolegów z firmy ORLEN OIL z Trzebini)

 

9.30 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

 

10.15 Dziękczynna w 40. Rocznicę ślubu Jadwigi i Zbigniewa oraz Jolanty i Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Królowej Polski na dalsze lata

 

11.30 Dziękczynna w 3. rocznicę urodzin Tomasza o zdrowie, Boże błogosławieństwo
i opiekę Matki Najświętszej

 

13.00 Dziękczynna w 50. rocznicę ślubu Barbary i Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo w dalszym życiu za przyczyną Matki Najświętszej

 

15.45 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

 

16.00 Dziękczynna w 45. rocznicę ślubu Barbary i Jana z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę Matki Bożej

 

17.45 Nabożeństwo

 

18.15 + Wanda Rokicka (od Burmistrza Miasta Chrzanowa i Rady Miejskiej w Chrzanowie)

 

20.00 Za Parafian

 

statystyka