Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:  



A A A

INTENCJE

INTENCJE MSZALNE

w Parafii Świętego Mikołaja w Chrzanowie

15 -22 IX 2019

 

 


 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA (15 IX)

Wspomnienie NMP Bolesnej

Dzień Środków Społecznego Przekazu


6.40 GODZINKI KU CZCI NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

7.00 + Władysław i Władysława Guguła (od syna Mieczysława z rodziną)

8.30 Dziękczynna w 35. rocznicę ślubu Stanisława i Jadwigi z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

9.30 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

10.15 + Janina Issakiewicz (od wnuczki Marzeny)

11.30 Dziękczynna w 8. rocznicę urodzin Igorka Czarnika i 4. rocznicę urodzin Kacperka Czarnika z prośbą o Boże  błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla nich i ich rodziców

11.30 W intencji ks. Roberta z okazji imienin – o Boże błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej i opiekę Matki Bożej na każdy dzień (od chrzestnej z rodziną)

13.00 + Władysław Doległo i rodzice Józef i Maria oraz Jan i Aniela Czepiel

15.45 WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH

16.00 + Anna Wójcik (od córki z mężem i dziećmi)

17.45 Nieszpory niedzielne

18.15 + Maria Orzech w 13. rocznicę śmierci

20.00 + Jan Szczypta (od Mieczysława i Izabelli Potejko z rodziną)

 

PONIEDZIAŁEK – 16 IX

Wspomnienie św. męczenników Korneliusza i Cypriana

6.30

+ Bogusław Siudek (od rodziny Grzywnowiczów)

8.00

+ Halina Likus (od sąsiadki Zofii)

18.00

+ Anna Socha (od córki Aleksandry z rodziną)

18.30

+ Krystyna Wąsik (od brata Staszka z rodziną)

WTOREK – 17 IX

6.30

+ Bogusław Siudek (od Anny duszy z rodziną)

8.00

+ Bolesław Gładki w 57 rocz. śm. (od rodzeństwa)

8.00

+ Zbigniew Antonik (od Zespołu Likwidacyjnego byłej RSP Trzebinia w Myślachowicach)

16.00

W 80. rocznicę Sowieckiej agresji na Polskę: w intencji Ojczyzny oraz za pomordowanych na Wschodzie (od p. Zbigniewa Mazura. Dyrektora Muzeum w Chrzanowie)

18.00

+ Danuta Rusinek (od Kamila z mamą)

18.30

+ Czesława Fimińska (od rodziny Pawełkiewiczów i Kiklów)

ŚRODA – 18 IX

Święto św. Stanisława Kostki

6.30

+ Bogusław Siudek (od rodziny Wierzba i Ziajka)

6.30

+ Adamina Kogut (od Sabiny i Romana Hapczyk)

8.00

+ Halina Likus (od Hani i Renaty z Libiąża)

17.30

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00

- W intencji próśb i podziękowań składanych podczas Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

- W intencji ofiarodawców naszej Parafii

- O łaskę żywej wiary

- O łaskę zdrowia i błogosławieństwo Boże dla pielgrzymów do Kalwarii Zebrzydowskiej oraz ich rodzin

- w intencji ks. Roberta z okazji imienin o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

- Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Marysi z prośba o zdrowie i Boże błogosławieństwo

+ Jan Medon w 41. rocz. śm. i rodzice: Anna i Andrzej

+ Grzegorz Kot (od mieszkańców z bloku 28a)

+ Genowefa i Mieczysław Pejnarzowscy i ich rodzice; zmarli z rodziny Pogodów

+ Jacek Książek, Maria Rejman, Maria Szorsz, Zofia Metelska, Teresa Bochnia, Stanisław Wilczyński

18.30

+ Krystyna Wąsik od szwagra Władysława z żoną


CZWARTEK – 19 IX

6.30

+ Maria Łebek (od sąsiadów)

8.00

+ Władysław Małecki poległy na wojnie

18.00

+ Andrzej Gazda i rodzice

18.30

+ Krystyna Wąsik (od Renaty i Jerzego Biel)

18.30

O uzdrowienie dla Beaty

PIĄTEK – 20 IX

Wspomnienie św. męczenników: Andrzeja Pawła i Towarzyszy

6.30

+ Bogusław Siudek (od emerytowanych i byłych pracowników Centrum Medycznego Elvita Libiąż)

8.00

+ Halina Likus od (koleżanek i kolegów z Polskiego Związku Niewidomych)

8.00

+ Wojciech Piekarski (od sąsiadów z II klatki)

18.00

+ Zbigniew Antonik (od syna z rodziną)

18.00

+ Janusz Nastawny w 11. rocznicę śmierci i żona Barbara

SOBOTA – 21 IX

Święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty

6.30

+ Halina Likus (od rodziny z Oświęcimia )

6.30

+ Grzegorz Kot (od kuzynek Iwony i Marzeny Kot )

8.00

+ Weronika Szatkowska (od syna z rodziną)

8.00

+ Zbigniew Antonik (od rodziny Grajny)

18.00

+ Emilia Łaciak w 10 rocz. śm. (od córki z rodziną)

NIEDZIELA – 22 IX

6.40

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia najświętszej Maryi Panny

7.00

+ Grzegorz Knapik w 12 rocz. śm. oraz dziadkowie: Władysław i Zofia Zięba

8.30

+ Andrzej Wójcik W 8 Rocz. Śm., Janina, Edward i Jan Prykan

9.30

Wypominki za zmarłych

10.15

+ Tadeusz Syska z okazji urodzin i żona Florentyna, Karolina i Józef Oczkowscy, Aleksander Bober

11.30

W intencji kapłanów o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz o nowe powołania kapłańska i zakonne z naszej parafii (od Róży św. Józefa); w intencji ks. Roberta

13.00

Dziękczynna za 60 lat życia Lucyny z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

15.45

Wypominki za zmarłych

16.00

+ Grzegorz, Jan, Maria, Jan od rodziny

17.45

Nieszpory niedzielne

18.15

+ Weronika Szatkowska (od Ireny i Ryszarda Szatkowskich)

20.00

+ Bogusław Siudek (od Dyrekcji i pracowników Centrum Medycznego Elvita Libiąż)

 

statystyka